בוחרים מוסיקה לחתונה

בוחרים מוסיקה לחתונה

אז בחרתם DJ  להקה או כל הרכב מוסיקלי שיהיה אחראי ליצור את האווירה המיוחדת באירוע שלכם ועכשיו רק נותר… לקוות שיהיה טוב 😥 אז זהו, שאפשר גם אחרת. בין כל הארגונים לחתונה, בחירת המוסיקה שתיצור את האווירה המתאימה היא ללא ספק אחד הדברים החשובים אם לא החשוב ביותר.
תחשבו רגע על החתונה שלכם כמה חודשים קדימה, מה זוכרים האורחים בעיקר? את המקום? לא ממש, העיצוב? פחות, האוכל? אולי… אבל מה שבטוח יזכרו,  זה האם היה שמח או לא היה שמח? ושמח חברים וחברות…. זה מוסיקה!

מידת המעורבות שלכם בבחירת המוסיקה לאירוע, תלויה אך ורק בכם. יש זוגות שיעדיפו לבחור לבד את המוסיקה שתתנגן בחתונה: " זה מה שאנחנו אוהבים וזה מה שיהיה" ויש זוגות שישאירו את כל העבודה ל DJ /להקה: "לא חשוב לנו העיקר שכולם ירקדו".

אני ממליץ: לכו על דרך האמצע. גם אם אתם לא מבינים גדולים במוסיקה, DJ/להקה טובים, תמיד ישאפו שהאירוע יקבל גם משהו מכם.

תחשבו על זה רגע, מי מכיר את האורחים שלכם יותר טוב מ…. מכם? וחוץ מזה, השקעתם, תיזזתם, התרגשתם, התאמצתם שהכל יהיה מושלם, אז למה שלא תיהנו גם מהמוסיקה בחתונה שלכם?

 

אז איך עושים את זה נכון?

כמה שבועות לפני האירוע נהוג לערוך פגישת מוסיקה או במילים אחרות פגישת תיאום צפיות, בפגישה כזו מי שיהיה אחראי על המוסיקה באירוע שלכם יעבור איתכם על סגנונות מוסיקליים בכל שלב של הערב, חשוב שידע כמה שיותר מידע על ההעדפות המוסיקליות, בקשות מיוחדות שלכם או של המשפחה והחברים וכל פרט משמעותי שנוגע למוסיקה באירוע שלכם. אצלנו בטאצ' הלקוחות נהנים משימוש באפליקציית מוסיקה ייחודית המאפשרת להם ליצור בכל זמן דרך הנייד, רשימות שירים לכל שלב באירוע בצורה פשוטה ונוחה ואף לצרף אורחים שיבחרו יחד איתם שירים לאירוע. בדרך מתקדמת זו ניתן לדעת מה הקרובים אליכם היו שמחים לשמוע באירוע, חכמת המונים מכירים? 🙂

אבל, גם אם אין ברשותכם אפליקציה כזו, כדאי להגיע מוכנים לפגישה ורצוי לעשות מעט שיעורי בית. מומלץ להכין רשימה של שירים שממש חשוב לכם שיתנגנו באירוע (רשימת שירי חובה), כדי לא להגביל את חופש הפעולה וקריאת הקהל של ה DJ\להקה רצוי להכין רשימה של עד 20-30 שירים כאלו לכל היותר.

בנוסף רצוי להכין רשימה של שירים/סגנות או זמרים זמרות ולהקות ספציפיים שממש לא הייתם רוצים שיתנגנו באירוע (THE BIG NO NO) וכמובן בחירת שיר הכניסה לחופה, שיר לאחר שבירת הכוס ושיר סלואו (במידה ותרקדו אחד כזה).

המלצות לשירים האלו תוכלו לבקש מה- DJ  שלכם או לקרוא כאן בבלוג שלי שלי כאן ולקבל שפע של רעיונות…

בבחירת סגנונות המוסיקה שיתנגנו באירוע חשוב שתבינו בדיוק מה אומר כל סגנון.
לכן, לא מספיק לדבר "באוויר" חשוב לשמוע כמה שירים לפחות מכל סגנון מוסיקה, גם כדי שתאום הצפיות שלכם עם ה- DJ/להקה יהיה מושלם וגם כדי להכיר את הסגנונות השונים ולא לפסול סתם סגנונות, אולי אפילו תגלו סגנון מוסיקה שתאהבו ואפילו לא חשבתם עליו.

 וודאו כי מי שאחראי על המוסיקה באירוע שלכם רשם את כל הנקודות החשובות לכם ומעבר לכך הבין בדיוק את הציפיות שלכם, כך תוכלו להרגיש רגועים ובטוחים יותר לקראת היום הגדול.

לסיכום זכרו: פגישת המוסיקה לפני האירוע היא פגישה משמעותית וחשובה, ככל שתאום הציפיות וההבנה ביניכם לבין ה DJ/להקה יהיו טובים יותר, אתם תיהנו יותר.

אז יאללה… לכו לעשות שיעורי בית ואל תשכחו לקרוע את הרחבה 🙂

בוחרים מוסיקה לחתונה

בוחרים מוסיקה לחתונה

אז בחרתם DJ להקה או כל הרכב מוסיקלי שיהיה אחראי ליצור את האווירה המיוחדת באירוע שלכם ועכשיו רק נותר… לקוות שיהיה טוב אז זהו, שאפשר גם אחרת. איך בוחרים מוזיקה לחתונה?
הכל במאמר הבא…

קראו עוד »

דברו איתי ובואו לפגישה הכי כיפית שהייתם בה בדרך לחתונה, בהתחייבות!